OKUL UYGULAMALARI

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ UYGULAMA DERSLERİNİN UYGULANACAĞI OKULLAR       

SIRA NO   ADI SOYADI Öğrenci Bölüm /Program Adı OKULUN ADI UYGULAMA ÖĞRETMENİ UYGULAMA
ÖĞRETİM ELEMANI
1 1 AHSEN  KAYA Mat. Öğr. Refika Küçükçalık O.O. Mehmet YILDIRIM Prof. Dr. İbrahim BAYAZIT 
2 BİLAL BAŞ Mat. Öğr.
3 BERNA TEKGÜL Mat. Öğr.
4 MERVE AKCAN Mat. Öğr.
5 2 SİNEM ŞAHİN Mat. Öğr. Refika Küçükçalık O.O. Alper ÇAKIR Prof. Dr. İbrahim BAYAZIT 
6 ARİF GÖK Mat. Öğr.
7 SEVGİ NUR ŞAHBAZ Mat. Öğr.
8 ÖZGE SEDA YÜCEL Mat. Öğr.
9 3 BURCU YİĞİT Mat. Öğr. Refika Küçükçalık O.O. Ersel ÇETİNKAYA Doç. Dr. Onur Alp İLHAN 
10 SADİYE İNİŞ Mat. Öğr.
11 AHMET ERHAN Mat. Öğr.
12 4 SEMA BOZDAĞ Mat. Öğr. Refika Küçükçalık O.O. İhsan FELEK Doç. Dr. Onur Alp İLHAN 
13 EMİNE NUR YILDIRIM Mat. Öğr.
14 MENEKŞE KARAKUŞ Mat. Öğr.
15 NEVRA ASMİN KILIÇ Mat. Öğr.
16 5 FATMA TUĞBA ÇAKICI Mat. Öğr. Salih Avgınpaşa O.O. Atakan DOĞAN Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ 
17 SULTAN TUĞÇE GÖRGEL Mat. Öğr.
18 MERVE NUR ÖGE Mat. Öğr.
19 6 ADEM KUZU Mat. Öğr. Salih Avgınpaşa O.O. Oğuzhan YILMAZ Doç. Dr. Danyal SOYBAŞ 
20 MUHAMMED BATUHAN KÖKER Mat. Öğr.
21 ŞEYMA BAŞAK Mat. Öğr.
22 ÖZNUR AYTEKİN Mat. Öğr.
23 7 GAMZE ŞAHİN Mat. Öğr. Salih Avgınpaşa O.O. Şahinde DEMİRKAN Doç. Dr. Cemalettin IŞIK 
24 AKİF KARATAŞ Mat. Öğr.
25 RUMEYSA TOPUZ Mat. Öğr.
26 ŞEYDA BEGÜM YILMAZ Mat. Öğr.
27 8 MİHRİBAN KOŞAN Mat. Öğr. Salih Avgınpaşa O.O. Soner KOCA Doç. Dr. Cemalettin IŞIK 
28 BÜŞRA BABA  
29 ŞEYDA NUR AYDIN Mat. Öğr.
30 MUSTAFA ÇALIŞIR Mat. Öğr.
31 9 HATİCE NUR ŞAHİN Mat. Öğr. Salih Avgınpaşa O.O. Ufuk CESİM Dr. Öğr. Üyesi Fatma Berna BENLİ 
32 BUŞRA ALPSOY Mat. Öğr.
33 AYŞE TECİK Mat. Öğr.
34 NURDAN UĞUR Mat. Öğr.
35 10 SEHER DİLEK KIZILASLAN Mat. Öğr. Salih Avgınpaşa O.O. Tuba ERGÜR Dr. Öğr. Üyesi Fatma Berna BENLİ 
36 ALİM DEMİR Mat. Öğr.
37 BETÜL NİGAR DEMİRAL Mat. Öğr.
38 AYŞE KARA Mat. Öğr.
39 11 ZÜBEYDE UÇAR Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Ayşe UZUN Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ 
40 NURSEDA ACUN Mat. Öğr.
41 GÜLCAN DAŞKIN Mat. Öğr.
42 HİLAL GÜL ÇÖLKUŞU Mat. Öğr.
43 12 GÜRKAN EMRE TUFAN Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Ertan IRMAKCAN Dr. Öğr. Üyesi Sevim SEVGİ 
44 HATİCE CUNKUR Mat. Öğr.
45 İKRAM VEKLİ Mat. Öğr.
46 SEHER ÇAP Mat. Öğr.
47 13 ÜMMÜGÜLSÜM AYDIN Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Tolga KOÇ Arş. Gör. Azime ATAY 
48 EMİNE OĞUZ Mat. Öğr.
49 EMEL ASLI ÖZBEK Mat. Öğr.
50 ŞEYMA ÇELİK Mat. Öğr.
51 14 RUMEYSA KAN Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Güler KORKMAZLAR Arş. Gör. Azime ATAY 
52 İREM BOZKURT Mat. Öğr.
53 ELİF NURŞAH ÖZTAN Mat. Öğr.
54 AYŞENUR KUMRU Mat. Öğr.
55 15 ÖZLE SEDA YILMAZ Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Nimet Özge ÇAYLAK Arş. Gör. Azime ATAY 
56 CEVRİYE KAYA Mat. Öğr.
57 FATMANUR ÖZÇINAR Mat. Öğr.
58 BETÜL KARADEMİR Mat. Öğr.
59 16 HATİCE KARS Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Fatma COŞKUN Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ 
60 FATMA NUR ÇETİNKARA Mat. Öğr.
61 ZEHRA CIRIK Mat. Öğr.
62 CENNET HİLAL GÖDELEK Mat. Öğr.
63 17 AYŞEGÜL ALATEPE Mat. Öğr. Kadir Has O.O. Selma DOĞMAZ Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ 
64 HATİCE KARACA Mat. Öğr.
65 İREMNUR SEZİK Mat. Öğr.
66 ŞEYMANUR BALIKCI Mat. Öğr.
67 18 AHMET TURAN KONUŞKAN Mat. Öğr. Fatma Mustafa Hasçalık O.O. Nurcan SAHAR Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ 
68 ELİF CEREN PEKTAŞ Mat. Öğr.
69 FATMA KEVSER GÖK Mat. Öğr.
70 BÜŞRA SÜRDEM Mat. Öğr.
71 19 KADER ESKO Mat. Öğr. Fatma Mustafa Hasçalık O.O. Uğur KAHRAMAN Arş. Gör. Servet Merve KIRNAP DÖNMEZ 
72 GÜLNİHAL TANRIÖVER Mat. Öğr.
73 HEDİYE İLKTAŞ Mat. Öğr.